Nazywam się Marta. Spełniona  żona i zabiegana mama. Z zawodu kreator ubioru i pedagog. Dwa, na pierwszy rzut oka, rozbieżne zawody łącze w jeden, ponieważ wg mnie oba są ze sobą powiązane.

Dlaczego buty? Buty to moja pasja.

Kupowanie. Dobieranie. Przebieranie. Dopasowywanie…

Nie lubię, gdy w mojej szafie wieje nudą i gdy jedynym kolorem który w niej króluje jest czerń. Szukanie szpilek w innych kolorach i różnych fasonach, otwieranie się na nowości i odważne stąpanie po ziemi na wysokich szpilkach  – to moja dewiza towarzysząca mi podczas zakupów.

Jednym z moich marzeń jest stworzenie szpilek, w których każda kobieta będzie czuła się zarówno wygodnie jak i bosko. Pomimo, iż mówi się, że wygoda (trampki) i piękno (szpilki) nie idą w parze.

Już od dziecka, podkradałam mamie szpilki. Przymierzałam, dobierałam dodatki, chodziłam ukradkiem po domu. Uważnie śledziłam ówczesne seriale i programy telewizyjne, zwracając szczególną uwagę na buty stylizację. Śniłam o szpilkach, w których mogłabym chodzić do parku, sklepu, na bale czy nawet do szkoły ;). Były to daleko wybiegające w przyszłość plany i marzenia dziecka wychowanego w latach 80tych i 90tych, gdzie na półkach królował ocet a szpilki można było zobaczyć jedynie na wystawie sklepowej w Pewexie lub na stopach zamożnej pani z telewizji. Jednym ze wspomnień mojego dzieciństwa było chęć posiadania czerwonych czółenek na bardzo wysokim słupku. Miałam wtedy 10 lat, a marzenie to spełniło się dwie dekady później. A więc, głowa do góry! Marzenia się spełniają!

Posiadam w swojej kolekcji wiele niebanalnych butów. 150 par w różnych wzorach, kolorach, odcieniach, rodzajach i fasonach. Ale to nie koniec! Zostało jeszcze tyle nieodkrytych przeze mnie modeli i krojów. Stale testuje. Najczęściej wybieram polskich producentów i projektantów. Oceniam ich wykonanie, komfort i wytrzymałość. Zwracam uwagę na każdy detal, aby móc przedstawić jak najbardziej rzetelną opinię.

Z biegiem lat moje zainteresowanie butami ewaluowało na wyższy poziom. Zaczęłam interesować się stylizacjami, dobierać dodatki i akcesoria by w późniejszym czasie przenieść to na i inny grunt. Postanowiłam pomagać innym ludziom w… dobrym wyglądaniu! Obecnie w naszym życiu skierowanym na przekaz obrazkowy, wygląd odgrywa znaczącą rolę. Zatem nie bójmy się pięknie wyglądać.

Jeśli nie czujesz się dobrze ze swoim wyglądem, chcesz zmienić coś w swoim życiu lub nie wiesz kogo zapytać o radę w kwestii swojego wizerunku – dobrze trafiłeś/as! Mam nadzieję, że Cię nie zawiodę, a moja wiedza, opinia i stylizacje przeze mnie zaprezentowanie pomogą Ci w wybraniu odpowiedniego stroju, dopasowanego do danej okazji.